Mistrzostwa Szkoły klas V-VI SP 86 w tag rugby 16.05.2014

Dnia 16.05.2014r. w SP 86 w Gdańsku przy ul. Wielkopolskiej 20, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w tag rugby na poziomie klas V-VI SP. Turniej zorgazniowany został przy współpracy z Lechią rugby Gdańsk, która to również była sponsorem nagród i niespodzianek dla uczniów.  turniej_sp_02 turniej_sp_01Do zawodów zgłosiło się 8 klas z czego 2 poddały się walkowerem. I tak I m-ce na poziomie klas V zdobyła klasa Vc, W klasach szóstych walka była bardzo zacięta, szczególnie między klasami VI B i C. I m-ce wywalczyła klasa VIc, II m-ce za poziomie klas VI należy do VI b, a  III m-ce dla klasy VI d.

turniej_sp_04turniej_sp_03Po zakończonym turnieju zostały wręczone puchary i nagrody-niespodzianki dla wszystkich uczestników z rąk pani v-ce dyrektor Iwony Kołoszy.

Turniej zorganizował i przeprowadził mgr Tomasz Pałubicki przy współpracy z Mirkiem Sczepańskim z Lechia Rugby Gdańsk.

Gratulujemy i życzymy sukcesów

 

Wyniki turnieju TDiM Sopot 22-23 Maja 2014

Kategoria Mini-Żak
Grupa A Grupa B Grupa C
1. Lechia Gdańsk 1 UKS Czeczewo Arka Gdynia
2. SP 10 Gdynia Tur Chojnice Ogniwo Sopot
3. Arka Rumia Lechia Gdańsk 2 SP Ogorzeliny
4. Arka Rumia Dziewcz. Arka Rumia SP 9
Mecze grupowe Wynik
1. Lechia 1 SP10 5 0
2. UKS Czeczewo Tur Chojnice 6 0
3. Arka Gdynia Ogniwo Sopot 2 0
4. Arka Rumia Arka Rumia Dziewcz. 4 3
5. Lechia 2 Arka Rumia SP 9 0 3
6. Arka Gdynia SP Ogorzeliny 7 0
7. Lechia 1 Arka Rumia 4 1
8. UKS Czeczewo Lechia 2 6 1
9. Ogniwo Sopot SP Ogorzeliny 6 0
10. Lechia 1 Arka Rumia Dziewcz. 4 2
11. UKS Czeczewo Arka Rumia SP 9 6 1
12. SP 10 Arka Rumia 0 5
13. Tur Chojnice Lechia 2 3 0
14. SP 10 Arka Rumia Dziewcz. 0 2
15. Tur Chojnice Arka Rumia SP 9 0 2
Mecze o miejsca 10-11, 7-9, 4-6, 1-3
Wynik
16. Arka Rumia Dziewcz. Arka Rumia SP 9 2 3
17. SP 10 Lechia 2 3 1
18. Arka Rumia Tur Chojnice 4 1
19. Lechia 1 UKS Czeczewo 1 3
20. SP 10 SP Ogorzeliny 4 1
21. Arka Rumia Ogniwo Sopot 1 2
22. Lechia 1 Arka Gdynia 2 2 wo 3:0
23. Lechia 2 SP Ogorzeliny 4 1
24. Tur Chojnice Ogniwo Sopot 0 3
25. UKS Czeczewo Arka Gdynia 2 1
Klasyfikacja końcowa
1. UKS Czeczewo
2. Lechia Gdańsk
3. Arka Gdynia
4. Ogniwo Sopot
5. Arka Rumia
6. Tur Chojnice
7. SP10 Gdynia
8. Lechia 2 Gdańsk
9. SP Ogorzeliny
10. Arka Rumia SP9
11. Arka Rumia Dziewczyny

Czytaj dalej

Wyniki turnieju TDiM – Chojnice 10.05.2014

Regionalny Turniej Dzieci Młodzieży – Chojnice, 10.05.2014

 Kategoria Mini Żak:

Grupa : A                                                                                 Grupa : B

1. Lechia Gdańsk I                                                          1. Lechia Gdańsk II

2. Arka Gdynia                                                                2. SP-10 Gdynia

3. SP Ogorzeliny                                                              3. Tur Chojnice

4. Ogniwo Sopot                                                             4. SP Czeszewo

5. SP NIeżychowice                                                        5. Czarni Pruszcz Gdański

6. Arka Rumia                                                                  6. Arka Rumia Dziewczęta

 

Wyniki poszczególnych meczy grupa A               Wyniki poszczególnych meczy grupa B

 

Lechia I – Arka Gdynia                   1:1                 Lechia II – SP 10 Gdynia                   2:0

SP Ogorzeliny – Ogniwo                 0:6               Tur Chojnice – SP Czeszewo             0:5

SP Nieżychowice – Arka Rumia     0:2               Czarni Pruszcz – Rumia Dziewczęta 3:0

Lechia I – SP Ogorzeliny               6:0               Lechia II – Tur Chojnice                  2:1

Arka Gdynia – SP Nieżychowice   5:1               SP 10 Gdynia – Czarni Pruszcz       0:3

Ogniwo – Arka Rumia                   2:1               SP Czeczewo – Rumia Dziewczęta   3:0

SP Ogorzeliny – SP Nieżychowice 0:2               Tur Chojnice – Czarni Pruszcz         0:1

Lechia I – Ogniwo Sopot                4:0                  Lechia II – SP Czeszewo                   0:5

Arka Gdynia – Arka Rumia           6:0                 SP 10 Gdynia – Rumia Dziewczęta   3:0

Lechia I – SP Nieżychowice           3:1                   Lechia II – Czarni Pruszcz                 2:3

Arka Gdynia – SP Ogorzeliny       9:0                 SP 10 Gdynia – Tur Chojnice             2:2

Lechia I – Arka Rumia                   3:1                 Lechia II – Rumia Dziewczęta           3:0

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia       0:6                SP Czeczewo – SP 10 Gdynia           3:0

SP Ogorzeliny – Arka Rumia         2:4                 Tur Chojnice – Rumia Dziewczęta     3:0

Ogniwo Sopot – SP Nieżychowice 1:4                 SP Czeczewo – Czarni Pruszcz           3:0

Czytaj dalej