Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży Gdynia – komunikat

Rugby Club Arka Gdynia informuje, że w piątek, 07 listopada 2014 na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni przy ul. Kazimierza Górskiego 10 odbędzie się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży. Zawody odbędą się w kategoriach wiekowych: mini-żak, żak i młodzik.
Uczestnicy zobowiązani są do posiadania aktualnych badań lekarskich, licencji zawodniczych (młodzik) lub legitymacji szkolnych (mini żak i żak).
Program turnieju:
08:30 – odprawa techniczna kategorii mini żak i żak
09:00 – początek rozgrywek kategorii mini żak i żak
12:30 – odprawa techniczna kategorii młodzik
13:00 – początek rozgrywek kategorii młodzik
Zgłoszenia do turnieju oraz informację o planowanej liczbie drużyn w poszczególnych kategoriach wiekowych przyjmowane są na adres mailowy: biuro@arkarugby.pl do dnia 04 listopada 2014.

Wyniki RTDiM w Gdańsku

Wyniki Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Gdańsku – 19.10.2014r.

Kategoria Mini-Żak

Faza Grupowa:

Grupa A

  1. RC Arka Gdynia 1
  2. Tur Chojnice
  3. RC Czarni Pruszcz Gdański

Mecze grupowe:

  1. Tur Chojnice 1-1                  RC Czarni Pruszcz Gdański
  2. RC Arka Gdynia 1 5-1                  Tur Chojnice
  3. RC Czarni Pruszcz Gdański 1-6                  RC Arka Gdynia 1

 

Tabela Grupy A

  1. RC Arka Gdynia 1
  2. Tur Chojnice (-5różnicy małych punktów)
  3. RC Czarni Pruszcz Gdański         3pkt (-6 różnicy małych punktów)

 

Grupa B

  1. RC Lechia Gdańsk 1
  2. RC Arka Gdynia 2
  3. SP 45 Gdańsk
  4. SP 7 Gdańsk

 

Mecze grupowe:

  1. RC Lechia Gdańsk 1 5-1                  SP 7 Gdańsk
  2. RC Arka Gdynia 2 3-3                  SP 45 Gdańsk
  3. SP 7 Gdańsk 5-4                  SP 45 Gdańsk
  4. RC Lechia Gdańsk 1 5-1                  RC Arka Gdynia 2
  5. RC Arka Gdynia 2 2-5                  SP 7 Gdańsk

 

 

 

  1. SP 45 Gdańsk 1-5                  RC Lechia Gdańsk 1

 

Tabela Grupy B

  1. RC Lechia Gdańsk 1
  2. SP 7 Gdańsk
  3. SP 45 Gdańsk (8 przyłożeń)
  4. RC Arka Gdynia 2 (6 przyłożen)

 

Grupa C

  1. UKS Czeczewo
  2. MKS Ogniwo Sopot
  3. RC Lechia Gdańsk 2

 

Mecze grupowe:

  1. MKS Ogniwo Sopot 0-2                  RC Lechia Gdańsk 2
  2. UKS Czeczewo 7-1                  MKS Ogniwo Sopot
  3. RC Lechia Gdańsk 2 0-6                  UKS Czeczewo

 

Tabela Grupy C

  1. UKS Czeczewo
  2. RC Lechia Gdańsk 2
  3. MKS Ogniwo Sopot

Czytaj dalej

Wyniki Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Sopocie w dniu 03.10.2014r.:

Wyniki Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Sopocie w dniu 03.10.2014r.:

MINIŻAK:

Grupa A: Arka Gdynia, Arka 2 Gdynia, Ogniwo Sopot, UKS Czeczewo

Grupa B: Lechia Gdańsk, Tur Chojnice, Arka Rumia, SP1 Sopot

I runda:

Arka Gdynia – UKS Czeczewo 1:1

Lechia Gdańsk – SP1 Sopot 4:1

Arka 2 Gdynia – Ogniwo Sopot 3:0

Tur Chojnice – Arka Rumia 4:0

Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 9:0

Lechia Gdańsk – Arka Rumia 7:1

Arka 2 Gdynia – UKS Czeczewo 0:3

Tur Chojnice – SP1 Sopot 3:0

Arka Gdynia – Arka 2 Gdynia 7:0

Lechia Gdańsk – Tur Chojnice 3:0

Ogniwo Sopot – UKS Czeczewo 0:2

Arka Rumia – SP1 Sopot 1:3

 

II runda:

 

mecz o 7 miejsce: Ogniwo Sopot – Arka Rumia 3:2

mecz o 5 miejsce: Arka 2 Gdynia – SP1 Sopot 2:1

mecz o 3 miejsce: UKS Czeczewo – Tur Chojnice 2:0

mecz o 1 miejsce: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 3:2

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Arka Gdynia
  2. Lechia Gdańsk
  3. UKS Czeczewo
  4. Tur Chojnice
  5. Arka 2 Gdynia
  6. SP1 Sopot
  7. Ogniwo Sopot
  8. Arka Rumia

 

ŻAK:

 

Grupa A: Arka Gdynia, Ogniwo Sopot, Arka Rumia, Arka 2 Rumia

Grupa B: Lechia Gdańsk, Tur Chojnice, UKS Czeczewo

 

I runda:

 

Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 8:0

Lechia Gdańsk – Tur Chojnice 9:0

Arka Rumia – Arka 2 Rumia 3:3

Lechia Gdańsk – UKS Czeczewo 6:0

Arka Gdynia – Arka Rumia 7:0

Ogniwo Sopot – Arka 2 Rumia 1:3

Tur Chojnice – UKS Czeczewo 0:6

Arka Gdynia – Arka 2 Rumia 10:0

Ogniwo Sopot – Arka Rumia 4:4

 

II runda:

 

mecz o 5 miejsce: Ogniwo Sopot – Tur Chojnice 3:2

mecz o 3 miejsce: Arka Rumia – UKS Czeczewo 1:4

mecz o 1 miejsce: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 3:2 (?)

 

Klasyfikacja końcowa:

 

  1. Arka Gdynia
  2. Lechia Gdańsk
  3. UKS Czeczewo
  4. Arka Rumia
  5. Ogniwo Sopot
  6. Tur Chojnice
  7. Arka 2 Rumia (pk)

 

MŁODZIK:

 

Grupa A: Lechia Gdańsk, Arka Gdynia, Tur Chojnice

 

Arka Gdynia – Tur Chojnice 52:0

Lechia Gdańsk – Tur Chojnice 49:0

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 5:19

 

Klasyfikacja końcowa:

 

  1. Lechia Gdańsk
  2. Arka Gdynia
  3. Tur Chojnice