Komunikat końcowy turnieju Grand Prix rugby 7 kadetów i młodzików – Gdynia

W poniedziałek, 10 listopada 2014r., na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni odbyło się Grand Prix Młodzików i Kadetów Rugby 7.

Sędzia główny zawodów: Mirosław Szczepański
MŁODZIK
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot
Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 19:0
Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 33:10
Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 7:19
Klasyfikacja końcowa Grand Prix Młodzików Rugby 7:
1. Lechia Gdańsk 6 pkt.
2. Ogniwo Sopot 4 pkt.
3. Arka Gdynia 2 pkt.
KADET
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Ogniwo Sopot
Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 26:0
Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 10:0
Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 0:43
Klasyfikacja końcowa Grand Prix Kadetów Rugby 7:
1. Lechia Gdańsk 6 pkt.
2. Arka Gdynia 4 pkt.
3. Ogniwo Sopot 2 pkt.

Komunikat Pomorskiego OZR w sprawie rozgrywek eliminacyjnych do OOM i MPJ

Pomorski Okręgowy Związek Rugby informuje o wynikach meczy eliminacyjnych do OOM i MPJ w odmianie rugby „15”:
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży
17.09 Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 29:41 /8:22
01.10 Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 14:29 /7:19
03.10 Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 29:5 /17:0
23.10 Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 48:0 /29:0
31.10 Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 23:12 /12:7
07.11 Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 38:22 /7:17
Klasyfikacja:
1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Ogniwo Sopot
Mistrzostwa Polski Juniorów
17.09 Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 44:13 /17:8
23.09 Ogniwo Sopot – Arka Gdynia 0:32 /0:10
07.10 Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk 15:52 /5:26
09.10 Lechia Gdańsk – Arka Gdynia 53:7 /19:7
22.10 Lechia Gdańsk – Ogniwo Sopot 58:12 /31:5
05.11 Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 36:5 /19:0
Klasyfikacja:
1. Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia
3. Ogniwo Sopot
Protokoły poszczególnych meczów są dostępne w zakładce turnieje (lub pod TYM linkiem)

Wyniki trzeciego turnieju Mistrzostwa Polski Seniorów 7

Eliminacje: Arka – Toruń 46:0 (24:0), Lechia – Szczecinek 52:0 (24:0), AZS AWFiS – Szarża 19:0 (14:0), Ogniwo – Unisław 7:12 (0:12), Torun – Szarża 5:22 (5:17), Ogniwo – Szczecinek 0:38 (0:19), Arka – AZS AWFiS 33:14 (26:0), Lechia – Unisław 40:12 (26:0), AZS AWFiS – Toruń 43:0 (19:0), Unisław – Szczecinek 68:0 (34:0), Szarża – Arka 0:47 (0:21), Ogniwo – Lechia 0:52 (0:21).
Grupa A: 1.Arka Gdynia; 2.AZS AWFiS Gdańsk; 3.Szarża Grudziądz; 4.Torunski Klub Rugby
Grupa B: 1.Lechia Gdańsk; 2.RK Unisław; 3.Ogniwo Sopot; 4.RK Szczecinek
Półfinały:  Arka – Unisław 29:12 (22:0); Lechia  – AZS AWFiS 54:0 (26:0)
Finał o VII miejsce: Toruń – Szczecinek 0:36 (0:12)
Finał o V miejsce: Szarża – Ogniwo 17 :22 (17:17) (12:7)
Finał o III miejsce: AZS AWFiS – Unisław 0:19 (0:14)
Finał o I miejsce: Arka – Lechia 14:40 (7:21)
Klasyfikacja: 1.Lechia Gdańsk 18 pkt; 2.Arka Gdynia 13 pkt; 3.RK Unisław 11 pkt; 4.AZS AWFiS Gdańsk 9 pkt; 5.Ogniwo Sopot 7 pkt; 6.Szarża Grudziądz 5 pkt; 7.RK Szczecinek 3 pkt; 8.Toruński Klub Rugby 1 pkt
Klasyfikacja MPS 7 po III turniejach 
1.Lechia Gdańsk           45/3 pkt
2.Arka Gdynia             42/3 pkt
3.RK Unisław              33/3 pkt
4.AZS AWFiS Gdańsk        25/3 pkt
5.Szarża Grudziądz        17/3 pkt
6.Ogniwo Sopot            13/3 pkt
7.RK Szczecinek            6/2 pkt
8.Czarni Pruszcz Gdański   3/1 pkt
9.Toruński Klub Rugby      2/2 pkt

KOMUNIKAT KOŃCOWY REGIONALNEGO TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY W GDYNI

KOMUNIKAT KOŃCOWY REGIONALNEGO TURNIEJU DZIECI I MŁODZIEŻY W GDYNI

MINI-ŻAK

GRUPA A:

Arka Gdynia

Tur Chojnice

Arka Rumia

Lechia II Gdańsk

Arka Gdynia – Lechia II Gdańsk          4:2

Tur Chojnice – Arka Rumia                 4:1

Lechia II Gdańsk – Arka Rumia           4:0

Tur Chojnice – Lechia II Gdańsk         1:1

Arka Rumia – Arka Gdynia                  0:5

Tur Chojnice – Arka Gdynia                0:4

Tabela Grupy A:

1.      Arka Gdynia                      9 pkt.

2.      Lechia II Gdańsk               6 pkt. 7P

3.      Tur Chojnice                     6 pkt. 5P

4.      Arka Rumia                       3 pkt.

GRUPA B:

Lechia Gdańsk

Ogniwo Sopot

SP 26 Gdynia

Ogniwo Sopot – SP 26 Gdynia            2:1

Ogniwo Sopot – Lechia Gdańsk          0:5

SP 26 Gdynia – Lechia Gdańsk           0:5

Tabela Grupy B:

1.      Lechia Gdańsk                  6 pkt.

2.      Ogniwo Sopot                   4 pkt.

3.      SP 26 Gdynia                    2 pkt.

Półfinały:

Arka Gdynia – Ogniwo Sopot 2:0

Lechia Gdańsk – Lechia II Gdańsk      4:0

Finały:

Mecz o V miejsce: Tur Chojnice – SP 26 Gdynia                    1:0

Mecz o III miejsce: Ogniwo Sopot – Lechia II Gdańsk           0:2

Mecz o I miejsce: Arka Gdynia – Lechia Gdańsk                    2:3 (w reg. czasie 2:2)

Klasyfikacja końcowa mini-żak:

1.      Lechia Gdańsk

2.      Arka Gdynia

3.      Lechia II Gdańsk

4.      Ogniwo Sopot

5.      Tur Chojnice

6.      SP 26 Gdynia

7.      Arka Rumia Czytaj dalej