Wyniki TDiM 10.05.2015 – Gdańsk

Mini Żak   

  Grupa A                                  Grupa B               

RC Arka Gdynia 1                  RC Lechia Gdansk 1

MKS Ogniwo Sopot               Tur Chojnice

SP 26 Gdynia                          Arka Rumia

RC Lechia Gdansk 2               RC Arka Gdynia 2

SP 81 Osowa                          Mikruski Lechia

MECZE GRUPOWE     

Godzina           Zespół 1                      Zespół 2                                  Wynik

1          10:00   MKS Ogniwo Sopot               SP 81 Osowa                          1          3

2          10:00   Tur Chojnice                            Mikruski Lechia                       4          3

3          10:10   SP 26 Gdynia                          RC Lechia Gdansk 2               0          4

4          10:10   Arka Rumia                             RC Arka Gdynia 2                  3          1

5          10:20   SP 81 Osowa                          SP 26 Gdynia                          2          0

6          10:20   Mikruski Lechia                       Arka Rumia                             1          6

7          10:30   RC Arka Gdynia 1                  MKS Ogniwo Sopot               5          0

8          10:30   RC Lechia Gdansk 1               Tur Chojnice                            6          1

9          10:40   SP 26 Gdynia                          RC Arka Gdynia 1                  0          6

10        10:40   Arka Rumia                             RC Lechia Gdansk 1               0          7

11        10:50   RC Lechia Gdansk 2               SP 81 Osowa                          1          3

12        10:50   RC Arka Gdynia 2                  Mikruski Lechia                       5          0

13        11:00   RC Arka Gdynia 1                  RC Lechia Gdansk 2               5          1

14        11:00   RC Lechia Gdansk 1               RC Arka Gdynia 2                  6          0

15        11:10   MKS Ogniwo Sopot               SP 26 Gdynia                          2          2

16        11:10   Tur Chojnice                            Arka Rumia                             4          4

17        11:20   RC Lechia Gdansk 2               MKS Ogniwo Sopot               2          1

18        11:20   RC Arka Gdynia 2                  Tur Chojnice                            2          5

19        11:30   SP 81 Osowa                          RC Arka Gdynia 1                  0          4

20        11:30   Mikruski Lechia                       RC Lechia Gdansk 1               1          5

MECZE FINAŁOWE   

21        SP 26 Gdynia                          Mikruski Lechia                     1+1      1          dogrywka

22        MKS Ogniwo Sopot               RC Araka Gdynia 2                 0          2

23        RC Lechia Gdańsk                  Arka Rumia                           2          1

24        SP 81 Gdańsk                         Tur Chojnice                         2+1      2          dogrywka

25        RC Arka Gdynia 1                  RC Lechia Gdańsk 1              3          2

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA       

1.         RC Arka Gdynia 1

2.         RC Lechia Gdańsk 1

3.         SP 81 Gdańsk

4.         Tur Chojnice

5.         RC Lechia Gdańsk 2

6.         Arka Rumia

7.         RC Arka Gdynnia 2

8.         MKS Ogniwo Sopot

9.         SP 26 Gdynia

10.       Mikruski Lechia

ŻAK      

Grupa A                      Grupa B

RC Lechia Gdańsk                  RC Arka Gdynia

MKS Ogniwo Sopot               Tur Chojnice

Pruszcz Gdański                      Arka Rumia

MECZE GRUPOWE    

  1. MKS Ogniwo Sopot Pruszcz Gdański                      2          4
  2. RC Arka Gdynia Tur Chojnice                                   9          0
  3. RC Lechia Gdańsk MKS Ogniwo Sopot                   5          1
  4. Tur Chojnice Arka Rumia                                          0          5
  5. Pruszcz Gdański RC Lechia Gdańsk                       1          6
  6. Arka Rumia RC Arka Gdynia                                     1          7

 

MECZE PÓŁFINAŁOWE         

  1. RC Lechia Gdańsk Arka Rumia                           3          1
  2. RC Arka Gdynia Pruszcz Gdański                      10        0

 

MECZE FINAŁOWE     

  1. MKS Ogniwo Sopot Tur Chojnice                2(3)     2          O 5 miejsce
  2. Pruszcz Gdański Arka Rumia                     1          3          O 3 miejsce
  3. Arka Gdynia RC Lechia Gdańsk                  6          1          O 1 miejsce

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA     

  1. RC Arka Gdynia
  2. RC Lechia Gdańsk
  3. Arka Rumia
  4. Pruszcz Gdański
  5. MKS Ogniwo Sopot
  6. Tur Chojnice

Młodzik

Mecze

  1. RC Lechia Gdańsk  – RC Arka Gdynia              33:0
  2. MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia               5:26
  3. RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot          40:0

Klasyfikacja końcowa:

  1. RC Lechia Gdańsk
  2. RC Arka Gdynia
  3. MKS Ogniwo Sopot

 

Kadet GP 7

Mecze

  1. MKS Ogniwo Sopot – RC Arka Gdynia     7:31
  2. RC Lechia Gdańsk – MKS Ogniwo Sopot  21:14
  3. RC Arka Gdynia – RC Lechia Gdańsk        28:19

Klasyfikacja koncowa:

  1. RC Arka Gdynia
  2. RC Lechia Gdansk
  3. MKS Ogniwo Sopot